EMACS 6AX2-250B099 AX2-5250F (B)-2S POWER SUPPLY T143685
SKU:
T143685
MPN:
6AX2-250B099
Weight:
5 LBS
Dims:
9 x 8 x 5 (in)
Availability:
IN STOCK, SHIPS FROM TEXAS & NDA ORDERS GO OUT SAME DAY - 2 PM CUTOFF
Condition:
USED - GOOD CONDITION
Adding to cart… The item has been added
AC Input: 115/230V 60/50Hz 8/5A;
Fuse Rating: 6A/250V
DC Output: 250W
+5V 16-30A +12V 8A +3.3V 0.14A
-5V 0.5A -12V 0.5A +5VSB 1.5A
+5V And +3.3V Total Max: 145W