EMACS MPW-0200F POWER SUPPLY T35534
- SKU:
- T35534
- MPN:
- MPW-0200F
- Weight:
- 3 LBS
- Dims:
- 10 x 5 x 4 (in)
Availability:
IN STOCK, SHIPS FROM TEXAS & NDA ORDERS GO OUT SAME DAY - 2 PM CUTOFF
Condition:
USED - GOOD CONDITION
AC Input: 100-120V / 200-240 V, 6/3 A. Fuse Rating: 6.3 A / 250 V. DC Output: 200 W, 5 V, 16 Amp max