SMC CRA1BW63-190 DOUBLE ACTING ROTARY CYLINDER T201313
- SKU:
- T201313
- MPN:
- CRA1BW63-190
- Weight:
- 8 LBS
- Dims:
- 10 x 7 x 6 (in)
Availability:
IN STOCK, SHIPS FROM TEXAS & NDA ORDERS GO OUT SAME DAY - 2 PM CUTOFF
Condition:
USED - GOOD CONDITION
63mm 190mm 145psi