SMC CJ2XB10-150Z SERIES CJ2 MINIATURE CYLINDERS T203181
SKU:
T203181
MPN:
CJ2XB10-150Z
Weight:
2 LBS
Dims:
10 x 3 x 3 (in)
Availability:
IN STOCK, SHIPS FROM TEXAS & NDA ORDERS GO OUT SAME DAY - 2 PM CUTOFF
Condition:
USED - GOOD CONDITION
Adding to cart… The item has been added
Series CJ2 Miniature Cylinders Available in Spring Return, Spring Extend, or Double Acting Offer Stainless Steel Tubing And Stainless Steel Rods,CJ2, Low Friction Type,Mountings: Basic, Foot, Flange, Bouble Clevis,Bore sizes: 10mm, 16mm,Strokes up to 200mm.