SMC CDA1GN50-125 DOUBLE ACTING PNEUMATIC CYLINDER T201318
- SKU:
- T201318
- MPN:
- CDA1GN50-125
- Weight:
- 7 LBS
- Dims:
- 13 x 6 x 5 (in)
Availability:
IN STOCK, SHIPS FROM TEXAS & NDA ORDERS GO OUT SAME DAY - 2 PM CUTOFF
Condition:
NEW SURPLUS
Max Press 145 PSI 1.00 MPa 50mm 3/8in 125mm