PHOENIX CONTACT TRIO-PS/1AC/24DC/5 POWER SUPPLY T38338
- SKU:
- T38338
- MPN:
- TRIO-PS/1AC/24DC/5
- Weight:
- 3 LBS
- Dims:
- 6 x 6 x 3 (in)
Availability:
IN STOCK, SHIPS FROM TEXAS & NDA ORDERS GO OUT SAME DAY - 2 PM CUTOFF
Condition:
USED - GOOD CONDITION
Input: 100-240 V / 1.9-0.9 A. Operational Voltage: 85-264 V. Derating: <90 V~2,5%/V. Output: 24 V / 5 A