OKAYA 3SUP-H30H-ER-4 NOISE FILTER T199885
- SKU:
- T199885
- MPN:
- 3SUP-H30H-ER-4
- Weight:
- 6 LBS
- Dims:
- 10 x 6 x 4 (in)
Availability:
IN STOCK, SHIPS FROM TEXAS & NDA ORDERS GO OUT SAME DAY - 2 PM CUTOFF
Condition:
USED - GOOD CONDITION
3 x 3300 pF .3 x 470 k ohom -25/ +50 deg c /HPF 350 V ~ 30 A 50/60Hz