MERCOID DS-241-2-9E MERCURY SWITCH T222892
MSRP:
(You save
- SKU:
- T222892
- MPN:
- DS-241-2-9E
- Weight:
- 4 LBS
- Dims:
- 12 x 11 x 5 (in)
Availability:
IN STOCK, SHIPS FROM TEXAS & NDA ORDERS GO OUT SAME DAY - 2 PM CUTOFF
Condition:
NEW IN BOX
ELECTRICAL RATING: AC: 120V 240V, 3A 15A, DC: 120V 240V, 15A 0.7A