HP D11-300N1A POWER SUPPLY T200739
- SKU:
- T200739
- MPN:
- D11-300N1A
- Weight:
- 4 LBS
- Dims:
- 9 x 8 x 5 (in)
Availability:
IN STOCK, SHIPS FROM TEXAS & NDA ORDERS GO OUT SAME DAY - 2 PM CUTOFF
Condition:
USED - GOOD CONDITION
AC Input: 100-124 V 8A / 200-240V 4.4A 50-60 Hz
Output: +12 Va 12A
Max Power output: 300W 25 Deg C 260 W 50 Deg C