AUTEC POWER SYSTEMS LEDWCD035S070ST LED DRIVER 35W T157327
- SKU:
- T157327
- MPN:
- LEDWCD035S070ST
- Weight:
- 2 LBS
- Dims:
- 10 x 4 x 4 (in)
Availability:
IN STOCK, SHIPS FROM TEXAS & NDA ORDERS GO OUT SAME DAY - 2 PM CUTOFF
Condition:
NEW SURPLUS
In: 100-277VAC 50/60Hz 0.49A @ 100VAC; Out: 17-50Vdc 0.14-0.7A;