ACME SPWS-1217 T231347
SKU:
T231347
MPN:
SPWS-1217
Weight:
4 LBS
Dims:
6 x 6 x 4 (in)
Availability:
IN STOCK, SHIPS FROM TEXAS & NDA ORDERS GO OUT SAME DAY - 2 PM CUTOFF
Condition:
USED - GOOD CONDITION
Adding to cart… The item has been added
INPUT FREQUENCY: 47-63HZ, OUTPUT: +12~+15V/1.7~1.5A, INPUT: 100VAC JUMPER: 1-3/2-4 PRIMARY FUSE: 1.0A/125V APPLY AC 1&5, 120VAC 1-3/2-4 1.0A/125V 1&4, 220VAC 2-3 1&5 0.5A/250V, 230VAC 2-3 1&4 0.5A/250V, 240VAC 203 1&4 0.5A/250V