THOMSON DS24-17A08-157 LINEAR ACTUATOR T208641
- SKU:
- T208641
- MPN:
- DS24-17A08-157
- Weight:
- 3 LBS
- Dims:
- 9 x 5 x 3 (in)
Availability:
IN STOCK, SHIPS FROM TEXAS & NDA ORDERS GO OUT SAME DAY - 2 PM CUTOFF
Condition:
USED - GOOD CONDITION
MAX LOAD 340N VOLTAGE 24VDC MAX AMP 3,0A STROKE 47 MM