SMC C92SB63-180 DOUBLE ACTING PNEUMATIC CYLINDER T199961
- SKU:
- T199961
- MPN:
- C92SB63-180
- Weight:
- 9 LBS
- Dims:
- 16 x 5 x 5 (in)
Availability:
IN STOCK, SHIPS FROM TEXAS & NDA ORDERS GO OUT SAME DAY - 2 PM CUTOFF
Condition:
NEW IN BOX
63mm 3/8in 10bar 180mm