NAIS ST2-DC24V GENERAL PURPOSE RELAYS 8A 24VDC DPST NON-LATCHING PCB T152303
MSRP:
(You save
- SKU:
- T152303
- MPN:
- ST2-DC24V
- Weight:
- 1 LBS
- Dims:
- 1 x 2 x 1 (in)
Availability:
IN STOCK, SHIPS FROM TEXAS & NDA ORDERS GO OUT SAME DAY - 2 PM CUTOFF
Condition:
NEW SURPLUS
8A 250V~ ;