GE SELA36AT0100 MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER T198791
MSRP:
(You save
- SKU:
- T198791
- MPN:
- SELA36AT0100
- Weight:
- 6 LBS
- Dims:
- 8 x 6 x 6 (in)
Availability:
IN STOCK, SHIPS FROM TEXAS & NDA ORDERS GO OUT SAME DAY - 2 PM CUTOFF
Condition:
USED - GOOD CONDITION
Molded Case Circuit Breakers Electronic 65kA 3 Pole 600V 100A Spectra RMS Series
- Voltage:
- 600 VAC