DURAKOOL 3035A24DC CONTACTOR T86964
- SKU:
- T86964
- MPN:
- 3035A24DC
- Weight:
- 2 LBS
- Dims:
- 5 x 6 x 5 (in)
Availability:
IN STOCK, SHIPS FROM TEXAS & NDA ORDERS GO OUT SAME DAY - 2 PM CUTOFF
Condition:
USED - GOOD CONDITION
24 VDC 35 A 600 VAC