DURAKOOL 3030APS120AC RELAY SOCKET T220852
- SKU:
- T220852
- MPN:
- 3030APS120AC
- Weight:
- 3 LBS
- Dims:
- 5 x 4 x 5 (in)
Availability:
IN STOCK, SHIPS FROM TEXAS & NDA ORDERS GO OUT SAME DAY - 2 PM CUTOFF
Condition:
USED - GOOD CONDITION
600VAC, 120 VAC, 30A